Ο Σύλλογος Διδασκόντων και οι μαθητές/τριες του σχολείου μας ευχαριστούμε το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την ανακατασκευή του στεγάστρου στην είσοδο του σχολείου μας, την κατασκευή και τοποθέτηση πάγκων καθίσματος και παρτεριών στον αύλειο χώρο του σχολείου, τη φύτευση δέντρων και την αγορά εποχιακών λουλουδιών και φυλλοχώματος για τα παρτέρια μας.

Ευχαριστούμε θερμά τον πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων, κ. Σαρακατσιάνο Γεώργιο, ο οποίος  συνέβαλε αφειδώς με την προσωπική του εργασία στην αποπεράτωση των παραπάνω έργων, τις κυρίες Χαραλαμπίδου Ελπίδα και Σταμάτη Δέσποινα για την επάλειψη των πάγκων καθίσματος  με βερνίκι, τη φύτευση  δέντρων και την προμήθεια διαφόρων υλικών, καθώς και όλους τους γονείς που συνέδραμαν, ο καθένας με τον δικό του τρόπο (προσωπική εργασία, προσφορά λουλουδιών, χώματος, κ.λ.π.) στις παραπάνω προσπάθειες. Ένα μεγάλο μπράβο και στους μαθητές και τις μαθήτριές μας για το ζήλο που επέδειξαν!